Випуск - 2022 у КиМУ

30 червня у Київському міжнародному університеті відбулася церемонія випуску студентів Київського міжнародного університету. Зважаючи на воєнний стан в Україні, цьогоріч випускний відбувся у форматі online.

З вітальним словом до випускників звернувся президент Київського міжнародного університету професор Хачатур Володимирович Хачатурян, який також нагородив найуспішніших випускників університету золотою медаллю та номінацією «Гордість університету».

Святкову атмосферу свята та позитивні емоції подарував художній фільм, поставлений за сценарієм та режисурою проректора з навчально-виховної роботи КиМУ проф. Т.В. Данченко. Під час перегляду фільму випускники, разом зі деками та директорами, згадали найяскравіші моменти свого навчання, серед яких баскетбольний матч між студентами та викладачами, творчі вечори, а хтось, навіть, згадав як запізнювався на пару до декана і постійні черги біля ліфту.

Слово також мала випускниця спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Гордість КиМУ» та незмінна ведуча усіма улюбленої програми «Студентський квиток» Марина Скаженик, яка подякувала за науку, а випускникам побажала із гордістю нести звання випускника Київського міжнародного університету і обов’язково у  вільній, нескореній, мирній Україні!

Дорогі випускники! Сподіваємось, що роки навчання в університеті дали вам не тільки знання і диплом, а і життєву мудрість і добрі спогади. На вас чекає цікаве життя і велике майбутнє. Віримо, що ви будете з гордістю нести звання випускника Київського міжнародного університету, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу і любов до своєї альма-матер. Щасливого вам старту у вашій кар’єрі, нових досягнень та перемог на життєвому шляху.

І пам’ятайте, що Київський міжнародний університет – це островок віри, надії і любові!