Відкритий науковий діалог з представниками провідних закладів освіти Європейського союзу та США

12.04.2022

12 квітня 2022 року науково-педагогічні працівники, аспіранти і здобувачі освіти Київського міжнародного університету взяли участь у відкритому науковому діалозі з представниками провідних закладів освіти Європейського союзу та США, який відбувся в межах V Міжнародного круглого столу «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості (в умовах війни)» у Національному авіаційному університеті (м. Київ) на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій, кафедра іноземної філології (дистанційна форма проведення).

Співорганізатори круглого столу: Загребський університет (Хорватія), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Бруклінський коледж Університету Нью-Йорк (США).

Тематика наукового діалогу охоплювала актуальні проблеми вищої освіти в умовах воєнного стану. Адже зараз у цей нелегкий для української наукової спільноти період кожен із нас переживає психологічні, емоційні та організаційно-методичні виклики, які стосуються проведення наукової роботи у дистанційному режимі. Саме зараз важливим для нас, викладачів ЗВО, є наукова комунікація і наукова праця, які теж прискорять перемогу!

Все буде Україна!


11 03/2023
10:00
Зустріч