Участь у захисті кваліфікаційних дипломних проєктів в Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі

15.06.2022

15 червня 2022 року  у ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж", який є давнім закладом-партнером Київського міжнародного університету, відбулася Підсумкова атестація (захист кваліфікаційних дипломних проєктів) здобувачів освіти зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія, спеціалізації «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж».

За допомогою онлайн-доступу на платформі Zoom, Сініченко Сергій Володимирович, декан факультету інформаційних технологій КиМУ, привітав студентів із успішним завершенням навчання та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Фаховий молодший бакалавр» і побажав їм успішно продовжити навчання у закладах вищої освіти та професійної самореалізації, запросив до вступу на факультет інформаційних технологій КиМУ.