Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Current trends in the development of modern scientific thought»

27 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники та студенти економічного факультету взяли участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Current trends in the development of modern scientific thought», яка відбулася у м. Хайфа, Ізраїль.

Основні тематичні напрями роботи конференції: національна і світова соціально-економічні системи в умовах посилення глобалізаційних процесів; фіскально-бюджетний механізм у забезпеченні соціально-економічного розвитку України; зміни світових економічних трендів після воєнного вторгнення РФ в Україну на енергетичному, промисловому та фінансовому ринках США, ЄС і України, їх економічні наслідки на глобальну світову економіку; перспективи розвитку міжнародного економічного партнерства.

Для того, щоб спланувати шлях до досягнення мети, потрібно дати чітку відповідь на запитання: яку економіку ми будуємо? Основне завдання – зробити великий стрибок від перехідної економіки до розвивальної. На практиці це означає створення українського економічного дива, адже тільки зростання дає можливість державі виконати свою соціальну місію – створювати рівні можливості розвитку для всіх українців, забезпечувати сучасну освіту, якісну медицину, розвинену інфраструктуру та абсолютну безпеку для громадян.