Участь кафедри будівництва та архітектури у X INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE «NEW – OLD CITY: ARCH – ECO» FOR STUDENTS AND PHD STUDENTS

14.05.2022

На виконання Програми КиМУ з міжнародного наукового співробітництва студенти кафедри будівництва та архітектури взяли участь в роботі X INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE «NEW- OLD CITY: ARCH – ECO»  FOR STUDENTS AND PHD STUDENTS, Cracow University of Technology, TIIAME-National Research University, Uzbekistan, яка проводилася в форматі он-лайн в Краківському  університеті  «Краківська політехніка» 13.05.2022-14.05.2022. В програмі конференції   зареєстровано більше 80-ти учасників, серед яких 9 учасників з України, які представили 5 доповідей, в тому числі   2 доповіді  зробили студенти Київського міжнародного університету та ще 2 доповіді в рамках Угоди про співпрацю з нашим університетом та як результати спільних наукових досліджень  представили студенти напряму «Дизайн» Українського гуманітарного інституту. Студенти доповіли про сучасні виклики архітектури та містобудування в Україні, наголосивши на  тому, що наукову роботу вони розпочинали з початку навчального року і зараз вона стане в нагоді у процесі відновлення просторового середовища деокупованих міст України.

В програмі роботи секції «Новий погляд на місто» виступили студенти кафедри будівництва та архітектури з такими доповідями: 1.Paliy Darya, student. Directions of scientific substantiation of town-planning and architectural-planning organization of housing structures for refugees and displaced persons in the conditions of post-war reconstruction of Ukrainian cities. 2. Pujda David, student. The Green Trail of the Bucha United Territorial Community as a component of the reconstruction of the social infrastructure of the settlements of the region. Supervisor Oktyabrina Chemakina, PhD, is  Head of the Department of Construction and Architecture of  Kyiv International University.В програмі роботи секції «Трансформації міського простору» студенти кафедри будівництва та архітектури і кафедри дизайну УГІ представили результати спільної роботи в таких доповідях: 1.Vasilenko Angela, student. Features of the application of national style in the design of visual communication systems in the urban environment of Ukraine. 2.  Ilya Belyakov, student. 2. Techniques of using anchor objects in the compositional construction of visual components of the urban environment. Supervisor Oktyabrina Chemakina, PhD, is  Associate Professor of Design Department of the Ukrainian Institute of Arts and Sciences.

Доповіді наших студентів викликали неабиякий інтерес, відбулася жвава дискусія.