Святкове привітання викладачів із Міжнародним днем студентів

17.11.2022

За традицією, яка вже десятиліттями склалася в КиМУ, щорічно викладачі 17 листопада вітають студентську спільноту з їхнім святом – Міжнародним днем студентів! Незважаючи на те, що в нинішніх умовах студентські роки зовсім несхожі на попередні, колектив Університету стійко приймає виклики часу – палке бажання наставників привітати своїх вихованців втілилося у вітальний мюзикл! Так, у сюжеті було все: спогади, надії, мрії, поривання, національний український колорит... Не обійшлося також без відтворення емоційної дружньої та, деякою мірою, романтичної атмосфери, без якої складно уявити нашу Кимушну родину!

Викладачі кожного дня постають перед студентами у різних ролях: навчають, виховують, підтримують, мотивують, заряджають енергією. А в прем’єрному мюзиклі вони ще й продемонстрували свої неперевершені акторські здібності! Проте нашим педагогам не потрібно перевтілюватися, адже вони і справді такі, яких ви побачили на екрані: емоційні, запальні, творчі, веселі, а головне – згуртовані та єдині! Відтепер майже за кожною чашкою кави в закутках Університету можна почути розмови про нових кумирів і фаворитів серед героїв мюзиклу! Якщо ви досі не відчули, про що йдеться, переходьте за посиланням і отримаєте гарний настрій: https://www.youtube.com/watch?v=Ibtpn4YNVvA&t=464s .

Але не думайте, що на цьому привітання закінчилося! Окрім відео, традиційного вітального слова президента Університету, професора Х. В. Хачатуряна, який звернувся до здобувачів освіти з щирими побажаннями миру, здоров’я, любові, натхнення та закликом невпинного руху вперед, серед студентів було проведено «GiveAway КиМУ», в якому взяли участь усі охочі підписники офіційних сторінок Університету в соціальних мережах. Серед 572 коментарів у Instagram і 72 – у Facebook, було обрано 10 переможців –студентів Фахового коледжу і Університету, які отримали подарунки із корпоративною символікою КиМУ, виконавши нескладні умови та проявивши активність. Онлайнрандом обрав, хто насолоджуватиметься ранковою кавою завареною в чашці з символікою КиМУ, хто робитиме покупки – із сумкою також, що має символічне зображення, або вдягатиме футболку із тематичними написами.

Позитивними емоціями від онлайнзустрічі наповнилися всі: і студенти, і викладачі! Це свято вкотре підтвердило міцне єднання та взаємоповагу в колективі Університету! Бажаємо нам усім миру, здоров’я і добра! Хай кожен день дарує чудовий настрій, заради якого хочеться знову і знову, прокидаючись зранку, завітати на вул. Львівську, 49 у рідну Alma mater!