Круглий стіл на тему «Голографічні методи дослідження в стоматології»

15.12.2021

15 грудня 2021 року відбувся круглий стіл на тему «Голографічні методи дослідження в стоматології»

Програму круглого столу було присвячено обговоренню найбільш важливих методів діагностування в стоматології, які знайшли широке застосування в лікуванні різних захворювань зубів і щелепно-лицьової ділянки.

Особливе зацікавлення та жваве обговорення викликали проблеми, пов’язані з прикладними дослідженнями, що стосуються внутрішньоротових методик рентгенівського обстеження зубів, позаротових методик рентгенівського обстеження зубів та щелеп, можливостей КТ і МРТ в діагностуванні захворювань зубощелепної системи. Було визначено перспективи застосування лазерного випромінювання, принципи його дії та основні властивості, завдяки яким лазерні промені набули широкого використання в стоматології.

Круглий стіл пройшов у науково-інформаційному діалозі, доброзичливій атмосфері, викликав у студентів зацікавленість, що підтвердилося великою кількістю запитань, на які здобувачі отримали вичерпні відповіді.

Сподіваємося, що така конструктивна розмова розширить професійний кругозір майбутніх стоматологів, зацікавить їх пошуковою роботою.