Презентація майбутніх кінопроєктів студентами І курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

01.11.2022

01 листопада 2022 року для студентів І курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» було проведено пітчинг –  класичну презентацію майбутніх кінопроєктів. Заходи такого формату відбуваються у багатьох кіноінституціях у всьому світі, а викладач курсу – Оксана Артеменко вирішила запровадити подібну практику в КиМУ для того, щоб студенти після завершення навчання мали чудову практику та були готові від першого дня своєї професійної кар’єри захищати та якісно презентувати свої проєкти. 

15 студентів презентували історії, які незабаром мають перетворитися на фотофільми, бо саме таким є завдання. Найбільш популярним жанром серед студентів виявилася драма на соціально–важливу тематику. Наприклад, Єва Ємельянова презентувала історію про хоспіс, Світлана Драганчук – домашнє насилля, Орина Нижник – алкоголізм. Окрім, були і жартівливі ідеї– Олександр Штундер вигадав історію в стилі чорної комедії про привид дідуся. А от Ілля Матюшкін презентував роботу про сучасні технології, а саме– як залежність від смартфорну може негативно вплинути на життя людини. Філіп Гайдай-Розкошний планує зробити фотофільм з біографії Ілона Маска. 

Загалом першокурсники виявилися дуже натхненними. Очікуємо на фотофільми, які вийдуть з їхніх історій у грудні на іспиті з Основ режисури.