Онлайн зустріч керівництва університету та фахівців медичних спеціальностей зі студентами Прилуцького медичного коледжу

20.01.2022

20 січня 2022 року відбулась онлайн зустріч зі студентами Прилуцького медичного коледжу. Зі  вступним словом до присутніх звернулася Мартиненко Світлана Миколаївна — проректор з науково-педагогічної діяльності, доктор педагогічних наук професор. Рудаківська Світлана Вікторівна — проректор з доуніверситетської підготовки ознайомила студентів коледжу з правилами вступу до Київського міжнародного університету,особливостями складання вступних випробувань і вимогами до сертифікатів ЗНО. Ступницький Ростислав Миколайович — декан стоматологічного факультету, доктор медичних наук, професор розповів студентам коледжу про особливості  освітніх програм підготовки, матеріально-технічне забезпечення баз практик на стоматологічному факультеті, Університецьку Клініку. Шостак Любов Генадіївнна — декан фармацевтичного факультету, кандидат фармацевтичних наук проінформувала присутніх на зустрічі про організаційні умови навчання студентів як на денній, так і заочній формах навчання, а також про умови проживання в гуртожитку, працевлаштування в фармацевтичних закладах. Азаров  Олександр  Ігорович — заступник директора Медичного інституту, кандидат медичних наук звернув увагу студентів Прилуцького медичного коледжу на особливості навчання у процесі здобутя медичного фаху, діяльність Університетської клініки, яка сприяє формуванню фахових компетентностей.

Онлайн зустріч закладів-партнерів засвідчила готовність до співпраці, бажання студентів здобувати вищу медичну освіту в Київському міжнародному університеті.