Мистецтво лікує…

17.01.2022

У цей нелегкий час, коли в світі вирує пандемія COVID-19, так хочеться справжнього дива, яке дарує відчуття надії, натхнення та радості. Таким дивом завжди було, є і буде мистецтво! 17 січня 2022 року о 15:00 годині в актовій залі Київського міжнародного університету відбулося урочисте відкриття довгоочікуваного традиційного Театрального фестивалю «Крізь терни – до зірок» / «Per aspera ad astra», метою якого було мистецький прорив, налагодження й зміцнення творчих зв’язків, пошук самобутніх творчих талантів. Із вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся президент Київського міжнародного університету, професор Хачатур Володимирович Хачатурян і художній керівник, Народний артист України Лев Миколайович Сомов. По-справжньому святковий, піднесений настрій супроводжував усі миттєвості урочистого театрального дійства.

КиМУ дійсно є Alma-mater багатьох видатних і публічних людей і продовжує відкривати нові таланти серед студентів Інституту театрального та музичного мистецтва. Молоді, креативні, ініціативні вихованці творчих майстерень Університету впродовж усього фестивалю, який триватиме десять днів, презентуватимуть самостійні роботи, мюзикли та дипломні вистави. Першого конкурсного дня студентами ІІ курсу майстерні Народного артиста України Лева Сомова було представлено самостійну роботу-мюзикл «The Night of Broadway stories».

Щиро вітаємо всіх шанувальників театрального мистецтва з відкриттям фестивалю «Крізь терни – до зірок» / «Per aspera ad astra»! Бажаємо всім: і учасникам, і глядачам, і журі святкового настрою, творчого натхнення, міцного здоров’я,  приємних вражень від чудових театральних вечорів!

Уважно переглядайте на сайті афішу фестивалю! Приємних вражень!