Онлайн-зустріч із випускниками Прилуцького фахового медичного коледжу

26.05.2022

26 травня 2022 року об 11.30 відбулася онлайн-зустріч із випускниками спеціальностей «Медcестринство» та «Лікувальна справа» Прилуцького фахового медичного  коледжу.

Модератори заходу: Виноградчий Віктор Іванович  – декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор; Котляр Тетяна Іванівна – директор Прилуцького фахового медичного  коледжу.

Зі  вступним словом до присутніх звернулися Данченко Тетяна Володимирівна – проректор з навчально-виховної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент; Мартиненко Світлана Миколаївна – проректор з науково-педагогічної діяльності, доктор педагогічних наук, професор.

Про особливості фахової підготовки, освітніх програм, кадрового та матеріально-технічного забезпечення розповіли Шостак Любов Генадіївнна – декан фармацевтичного факультету, кандидат фармацевтичних наук; Павловська Марина Олександрівна – директор Навчально-наукового медичного інституту, доктор медичних наук.

Під час партнерського діалогу було обговорено питання про умови вступу-2022 випускників Прилуцького фахового медичного коледжу на медичні спеціальності Університету, особливості організації освітнього процесу в сучасних умовах, забезпечення студентів гуртожитками.

Директор Прилуцького фахового медичного  коледжу Котляр Тетяна Іванівна подякувала за організацію зустрічі такого формату, запевнила про готовність і надалі продовжувати спільну діяльність щодо підготовки фахівців медичних спеціальностей нової генерації, адже ці професії є найбільш затребуваними як в мирний, так і воєнний час.

Онлайн-зустріч закладів-партнерів підтвердила  готовність до багаторічної співпраці, бажання студентів-випускників здобувати вищу медичну освіту в Київському міжнародному університеті.