Онлайн-зустріч із редактором видання «Бабель»

06.05.2022

6 травня зі студентами-журналістами КиМУ зустрівся головний редактор видання «Бабель» Євген Спірін (організатор – завідувач кафедри соціальних комунікацій Валентина Козак).  Зустріч відбулася на платформі «ZOOM».

Головред  Євген Спірін розповів студентам Фахового коледжу та ННІ журналістики, кіно і телебачення про особливості інтернет-видання «Бабель» та колектив, що сьогодні працює з різних куточків і не тільки України. Війна змінила місця перебування колег, але не вплинула на їхнє бажання створювати якісну журналістику.  Сам Євген Спірін крім редакторства сьогодні займається волонтерством:  допомагає фахівцям здійснювати експертизу тіл загиблих від рук російських окупантів бучанців.

Зі студентами журналіст і редактор говорив про виклики в професії, якісний текст (точніше, його відсутність), очікування від журналістів і загалом організацію роботи очолюваної редакції. А наприкінці пообіцяв надіслати тестове завдання і список книжок, які , на його думку, варто прочитати кожному.

21 05/2022
Зустріч