Онлайн-зустріч із Директоркою Центру інформації і документації НАТО пані Вінетою Кляйне

11.05.2022

11 травня 2022 року студенти І-ІV курсів ННІ міжнародних відносин КиМУ спеціальностей «Міжнародне право», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини», «Політологія» взяли участь в онлайн зустрічі із Директоркою Центру інформації і документації НАТО пані Вінетою Кляйне на тему: «Допомога НАТО Україні під час війни».

Модератор заходу – к.політ.н., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Крупеня Ірина Миколаївна. Робоча мова – англійська.

Фахівець поінформувала про надану Альянсом допомогу Україні для зміцнення обороноздатності нашої держави (консультативна допомога, тренування, обмін досвідом, предметне експерте співробітництво); охарактеризувала найважливіші безпекові виклики сьогодення та позицію Альянсу щодо їх врегулювання; механізми взаємодії України з НАТО в умовах війни; про гібридні загрози та нарощування потенціалу державних інституцій для забезпечення кращої готовності протидіяти гібридним загрозам та посилення стійкості у сфері цивільного захисту, захисту критичної інфраструктури, стратегічних комунікацій, кібербезпеки та протидії тероризму.

Упродовж зустрічі студенти поставили велику кількість питань, які стосувалися проблем безпеки в Україні, в євроатлантичному просторі та міжнародної системи безпеки вцілому, а також інцидентів у галузі кібербезпеки, розвитку оборонних технічних можливостей з протидії кіберзагрозам.

Подібні заходи – це не лише можливість суттєво розширити професійні знання, а й здатність спілкуватися іноземною мовою на професійному рівні, необхідному для ведення професійної дискусії. Студентами було висловлено побажання проводити такі заходи в майбутньому.