Міжнародний день невролога

01.12.2022

01 грудня 2022 року здобувачі освіти та науково–педагогічні працівники Медичного інституту доєдналися до святкування Міжнародного дня невролога.

Першим описом неврологічного захворювання прийнято вважати папірус Сміта 3300 року до н.е., а термін «неврологія» вперше згадується у книзі Томаса Валлізія «Анатомія головного мозку» 1664 року. Датою народження неврології як самостійної медицини є 1860 рік, коли було відкрито Жаном Мартіном Шарко перше неврологічне відділення під Парижем.

Визначною науковою подією не лише для неврологів, а й для усіх медичних спеціальностей в Україні є щорічна Міжнародна конференція «Досягнення в неврології – Abvances in neurology», яку традиційно організовує педагогічний колектив кафедри неврології №1 Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Студенти п’ятого курсу Медичного інститу взяли також участь у цьому заході, адже вивчення неврології потребує значних зусиль, бажання та необхідності постійного підвищення професійного рівня. Під час конференції вони отримали багато корисної та цікавої інформації, яка зможе стати в нагоді у процесі професійного зростання.

Дякуємо організаторам за продуктивно проведений час!