Конференція «Міжнародний освітній проєкт «Зелена екологія»

08.11.2022

08 листопада 2022 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту КиМУ, на чолі з завідувачем кафедри публічноправових дисциплін к.ю.н., доц. Бісюк Оленою Сергіївною, взяли участь у першій лекції з циклу конференції «Міжнародний освітній проєкт «Зелена екологія», що проводиться в рамках Міжнародного освітнього проєкту «EcoEducation» (https://fondationcalidris.fr/fondation/action-formation-ukrainiens/), проходила в онлайн-форматі англійською мовою (Zoom-платформа).

Конференція розроблена за підтримки Fondation Calidris (Франція) спільно з провідними університетами України, зокрема Київським міжнародним університетом, Київським університетом ринкових відносин, Національним ТУ «Дніпровська політехніка».

Лектором на цьому заході був генеральний директор Calidris (Франція) Бертран Дельпрат, доповідь якого була присвячена питанням  правового регулювання альтернативної енергетики та біорізноманіття.Метою проведення лекцій в межах конференції є надання комплексних знань у сфері правового регулювання екологічної безпеки в Україні та країнах Європейського Союзу. Під час обговорення проблемних питань студенти брали активну участь, пропонуючи власне бачення вирішення дискусійних питань.

Наступні лекції відбудуться в період з 18.10.2022 по 18.02.2023 роки.

Запрошуємо взяти участь усіх охочих!