Хелловін у КиМУ

31.10.2022

Готували цукерочки для діток…? Сутеніло у душі…? Приховували свічки у святкові гарбузи…?

Тиждень Хелловіну розпочався у КиМУ з 31 жовтня. Науково-педагогічні працівники та студенти факультету будівництва та архітектури підготували для Кимушної родини тематичну фотозону у магічному стилі, де всі охочі мали змогу сфотографуватися та уявити себе загадковим персонажем!

Загалом, Хелловін увійшов у побут українців, як Вечір усіх святих. У ніч з 31 жовтня на 01 листопада, за повір’ям, нечиста сила приходить до світу людей. На щастя, або на жаль, – українців вона вже не лякає (пояснювати причини – даремно витрачати слова). Та прийде час і вся нечисть зникне з нашої землі, а єдиними істотами, здатними налякати українця, залишаться, як у мирні часи, Мавки, Потерчата, Перелесники, або, на крайній випадок, Чугайстри. Проте… Ні, страху вже не буде ніколи!

Будьмо на сторожі сміливості, сили та волі! Борімося зі злом й поборемо, адже добро завжди перемагає зло!