Health-HUB «Сім кольорів здоров’я» день другий: учні ЗЗСО №281 у КиМУ

16.02.2022

16 лютого 2022 року одинадцятикласники закладу загальної середньої освіти №281 разом із педагогами в межах продовження реалізації проєкту Health-HUB «Сім кольорів здоров’я» завітали до Київського міжнародного університету. 

Отже, день другий: для учнів було проведено інтегровані уроки у творчо-педагогічній синергії викладачів КиМУ в спеціалізованих аудиторіях. Лекції з історії медицини, нормальної анатомії людини та основ мікробіології, як у справжніх студентів-медиків, проведені завідувачем кафедри загальної медицини к.мед.н. Гіріним Л.В. і доцентом, к.біол.н. Полковенко О.В., не залишили байдужими випускників. Окрім того, гості побували у справжньому відділенні стоматології, поліклініці, телестудії, залі судових засідань, студії звукозапису, криміналістичній лабораторії , а ще учні й вчителі пройшли коридорами, відвідали аудиторії, творчі студії Університету і, відповідно, отримали безліч позитивних вражень від знайомства з КиМУ. 

Важливим є те, що саме за умови достатньої сформованості різноманітних інтересів, знань, умінь, життєвого досвіду учнів, мотивації на успішність під час таких проєктів вони долучаються до навчання, праці та моделюють наслідки власної майбутньої життєтворчості. Відтак, життєва компетентність учнів є основою розвитку особистості. 

Проєкт продовжується: ЗЗСО №281 передає естафету Спеціалізованій школі № 196. А ми докладемо всіх зусиль, щоб у їхньому Health-HUB «Сім кольорів здоров‘я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 та  безпека життєдіяльності учнів» усе було також корисно, цікаво та пізнавально!

Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними і відкриють для випускників закладів середньої освіти нові перспективи майбутньої професії, інтелектуального і творчого розвитку!