Фотосесія у стилі George Hurrell's Hollywood: Glamour Portraits

14.10.2022

14 жовтня 2022 року до Дня народження Київського міжнародного університету завідувач кафедри сценічного мистецтва Полторацький Віктор Георгійович як креативний продюсер ініціював проведення фотосесії у стилі короля фотографії золотої ери Голівуду George Hurrell's Hollywood: Glamour Portraits. Метою проєкту, якого не практикував до цього жоден театральний інститут, стала співпраця студентів двох кафедр: аудіовізуального мистецтва та виробництва і сценічного мистецтва. Відтепер портрети студентів-акторів, як в справжньому театральному фойє, прикрашатимуть стіни Навчально-наукового інституту театрального та музичного мистецтва.

«У кожному великому кінопроєкті перед прем’єрою завжди проходять попередні покази, так звані «фокус групи». На їхній основі фільм може зазнати суттєвих змін, адже якими б амбітними не були  творці, все ж таки останнє слово залишається за глядачем. Саме для цього на сторінці @kymu_life в мережі Instagram був проведений… ні, не конкурс, співпраця не передбачає конкуренції, а скоріше – опитування підписників, яке виявило не переможців, а лідерів глядацьких симпатій. Варто зазначити, що мої особисті вподобання не зовсім співпали з респондентами. Результат довів, що мистецтво – це лише спосіб пізнання життя. Нікому не відомо, як правильно, а як – ні», – коментує подію Віктор Георгійович.

Дякуємо учасникам проєкту за яскраві фотопортрети, що подарували справжнє естетичне задоволення від переглядів! Вітаємо трійку лідерів, які отримали найбільше вподобань підписників, студенток І курсу спеціальності «Сценічне мистецтво»: Юлію Миходуй, Анастасію Осинкіну, Єву Ман (фотограф: Максим Пічкур – студент ІІІ курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»)!

Бажаємо нових творчих здобутків і натхнення для опанування майбутньої професії!