51–й Міжнародний кінофестиваль "Молодість"

06.12.2022

06 грудня 2022 року студенти першого курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» відвідали один із показів 51–го Міжнародного кінофестивалю "Молодість", що відбувся в кінотеатрі "Жовтень". Організатор – майстер курсу Оксана Сергіївна Артеменко. Це був показ українських короткометражних фільмів, створених за останні півтора–два роки. 

У показі було презентовано 6 фільмів – "ГКЧП" Аркадія Непиталюка, "Я не хотіла робити фільм про війну" Надії Парфан, "Аналогія простору" Олександра Гойсана, "Згасаюче світло" Івана Орленка, "У тебе все гаразд?" Наталки Ворожбит і "Мати" Юрія Леути. Окрім показу, студенти потрапили на обговорення фільмів із авторами, які спеціально завітали до кінотеатру. Пізніше всі кінострічки були також обговорені з викладачем.

Інформаційна довідка: З 01 до 07 грудня в Києві триває 51-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість". Упродовж тижня глядачі матимуть змогу переглянути українські прем’єри та міжнародні фільми.

"Попри повномасштабну агресію росії, сигнали повітряних тривог і перебої з електропостачанням, фестиваль із найдавнішою в історії України кінотрадицією проведуть в офлайнформаті", – зазначають організатори на сайті. Локаціями стануть Будинок кіно та кінотеатр "Жовтень", а також Київський метрополітен. Онлайн–покази не плануються. До Міжнародного конкурсу цього року увійшли чотири українських стрічки: "Я і Фелікс", "Памфір", "Бачення метелика", "Будинок «Слово»".

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до найвеличнішого із мистецтв, поспілкуватись із практиками та набути неоціненного досвіду. Бажаємо перемоги найдостойнішим!