Зустріч з Гінтерасом Степонавичусом з питань розвитку міжнародних відносин

27.08.2021

У Святошинській райдержадміністрації (просп. Перемоги, 97) відбулася зустріч представників закладів вищої освіти, розташованих у Святошинському районі, а саме: Київського міжнародного університету, Європейського університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" та Київського університету права НАН України - з паном Гінтерасом Степонавичусом, заступником директора Cormack Consultancy Group по співпраці у Центральній та Східній Європі, Кавказі та країнах Центральної Азії, за участі голови Святошинської РДА Сергія Павловського. Київський міжнародний університет представляла директор ННМІ д.мед.н., доц.. Павловська Марина Олександрівна.

На зустрічі були обговорені перспективи співпраці з ЗВО Великобританії та США щодо впровадження в КиМУ програм для отримання подвійного диплому, а також реалізації міжнародної академічної мобільності студентів та викладачів і участі у грантових проектах.

До відома: Cormack Consultancy Group – компанія, що співпрацює з університетами, коледжами, урядовими міністерствами, агентствами та приватними компаніями над розробкою стратегічних міжнародних освітніх проєктів.