Мистецькі перемоги студентів КиМУ в Міжнародному арт-проєкті/фестивалі «Golden Frame – 2021»

22.06.2021

15 – 17 червня 2021 року студенти Інституту журналістики, кіно і телебачення спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» творчої майстерні Заслуженого діяча мистецтв, кінорежисера, професора Віктора Дерюгіна брали участь у Міжнародному арт-проєкті/фестивалі аудіовізуального мистецтва «Golden Frame – 2021», який проходив на базі Харківської державної академії культури.

За результатами участі дипломом другого ступеня  у номінації «Ігровий короткий метр» були нагороджені: Каріна Андрієнко – за короткометражний фільм «Витіснення»; дипломом третього ступеня – Альона Ізмєстьєва за короткометражний фільм «Песиміст».

Диплом другого ступеня та спеціальним призом «За креативність» у номінації «Мала прикладна форма» нагороджено Максима Калатуху за відеокліп «Hunting the hun».

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо їм натхнення та подальших творчих звершень!