Візит з Верхньосілезької вищої торгівельної школи (Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego, Польща)

24.09.2021

У 2021-2022 н.р. Київський міжнародний університет реалізує один із проектів Erasmus+ (КА107) з міжнародної академічної мобільності спільно з Верхньосілезькою вищою торгівельною школою (Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego, Польща), учасниками якого є науково-педагогічні та адміністративні працівники, здобувачі вищої освіти обох закладів освіти.  Даний проект сприяє академічній мобільності учасників освітнього процесу, реалізації програми професійного тренінгу, підтримці та подальшому розвитку програм подвійних дипломів.

В рамках  проекту Erasmus+ (КА107) у Київському міжнародному університеті з 20 до 24 вересня 2021 р. відбувся діловий візит партнерів з Верхньосілезької вищої торгівельної школи Вищої школи бізнесу, а саме  Перемислава Полоком (Przemyslaw Polok), Зофії Яхімович (Zofia Jachimowicz ) та Адама Шафларського (Adam Szaflarski). Під час візиту відбулися зустрічі з віце-президентом, професором Шумигорою Л.І., проректором з міжнародного співробітництва, професором Тіменко І.В., проректором з навчально-виховної роботи, професором Данченко Т.В. та проректором з наукової роботи, професором Мартиненко С.М., основними питаннями яких стало обговорення можливостей подальшого розширення співпраці між закладами вищої освіти та їх структурними підрозділами як в реалізації спільних освітніх програм, спільних наукових проєктів, обміні досвідом між закладами-партнерами, академічній мобільності.

Візит Перемислава Полока, Зофії Яхімович та Адама Шафларського до Київського міжнародного університету сприятиме подальшому розвитку міжнародної співпраці та організації спільних освітніх програм на основі найкращих практик обох університетів.