Марафон професій в Ліцеї КиМУ: Інститут психології та лінгвістики

21.09.2021

У межах програми співпраці «Ліцей КиМУ – КиМУ» впродовж вересня місяця у ліцеї учні 10-11 класів розпочали свою захоплюючу подорож "Марафоном професій", в якій беруть активну участь усі структурні підрозділи Київського міжнародного університету.

Завдяки програмі профільного навчання ліцеїсти мають змогу ознайомитися зі спеціальностями, що допоможе їм визначитися з майбутньою професією.

Профорієнтаційний марафон відкрила Директор Інституту лінгвістики та психології Тіменко  Ірина Валентинівна, обґрунтувала учням важливість та універсальність професій філолога, викладача, психолога та перекладача, а також розкрила велику кількість можливостей професійної самореалізації майбутніх випускників інституту.

Завідувач кафедри психології та педагогіки Борейчук Ірина Олегівна розповіла ліцеїстам про виклики сьогодення, пов’язані з постійною увагою до особистості в професійному середовищі, через що дуже важливо зосередити свою увагу на вивченні таких дисциплін, як: «Психологія особистості», «Вікова психологія», «Соціальна психологія» тощо.

Викладач кафедри германських мов та перекладу, вчитель вищої категорії, Щудла Наталія Михайлівна, провела зі здобувачами Ітелектуальну Гру «Mr. Know-All» англійською мовою. Ліцеїсти перевіряли та формували критичне та логічне мислення, демонстрували вміння володіти англійською мовою, знання англійськомовних ідіом і креативність, за що були нагороджені сертифікатами учасників, номінаціями та дипломами.

З перемогою вітаємо команду 11-А класу!

Номінації отримали:

Команда 11-Б класу - «Воля до перемоги», «Лінгвістична кмітливість»-

Команда 11-А класу -  «Наполегливість», «Артистизм»

Бажаємо нашим ліцеїстам натхнення, наснаги та чіткого бачення майбутнього шляху разом із Київським міжнародним університетом!