Візит керівників структурних підрозділів КиМУ до фахових коледжів м. Кам'янець-Подільський

08.12.2021

08-09 грудня 2021 року директор Інституту журналістики, кіно і телебачення Самойлов Олексій Федорович,  декан факультету інформаційних технологій Сініченко Сергій Володимирович та декан факультету будівництва та архітектури Київського міжнародного університету Бутик Михайло Васильович відвідали з робочою поїздкою м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, де провели презентаційні зустрічі з керівництвом і студентами таких закладів фахової передвищої освіти, як:

• Кам'янець-Подільський індустріальний коледж (в.о. директора Никифорчин С.З.)
  • Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв (директор Нижник С.В.)
  • Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури і дизайну (директорка Мальченко О.В.)

Під час діалогу керівництво і студенти коледжів переглянули відеопрезентацію про Київський міжнародний університет, ознайомилися з умовами вступу, отримали інформацію про особливості організації освітнього процесу відповідно до обраного фаху.

За результатами візиту між Київським міжнародним університетом і фаховими коледжами було підписано угоди про співпрацю, досягнуто домовленості про майбутні зустрічі керівництва та здобувачів освіти уже в стінах Київського міжнародного університету, а також проведення Днів фахових коледжів у КиМУ впродовж ІІ півріччя 2021 - 22 н.р.