Відкрита лекція Максима Сікори для студентів

22.09.2021

22 вересня 2021 року студенти Фахового коледжу та ННІ журналістики, кіно і телебачення стали учасниками незвичної лекції. Її провів ведучий інформаційної програми «Сьогодні» на ТРК «Україна» Максим Сікора. Випускник Київського міжнародного університету радо відгукнувся на запрошення кафедри соціальних комунікацій ННІ журналістики, кіно і телебачення поділитися зі студентами досвідом роботи на одному з відомих українських каналів.  

Лекція на тему «Робота з інформацією» була з самого початку нешаблонною Жодних конспектів! Тільки живе інтерактивне спілкування. Про основні поняття, що стосуються інформації в медіапросторі, розповідав мовою прикладів, із жартами, цікавими порівняннями і залученням до активної роботи студентів і їхніх гаджетів. На питання майбутніх колег про навички, які допоможуть стати успішними журналістами, Максим Сікора відповів: «Не чекайте, що я радитиму писати кожного дня. То вже друга порада.  У першу чергу, розвивайте стресостійкість. І не забувайте, що в журналістиці – шалена конкуренція».

Максим Сікора порадив також майбутнім журналістам не гнатися за популярністю та фінансовою винагородою, а передусім розвиватися як фахівці і грамотно вибудовувати власну світобудову.