Участь у науково-методичному семінарі в м. Кропивницькому

26.11.2021

26 листопада 2021 року  Рудаківська Світлана Вікторівна, професорка, проректор Київського міжнародного університету, взяла участь у засіданні науково-методичного семінару на тему: «Впровадження засад педагогіки партнерства  як умови формування «м’яких навичок» здобувачів освіти», організованого Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості під керівництвом директорки Арутюнян Олени Сергіївни.

Активну участь у  семінарі взяли керівники гуртків і заступники з навчально-виховної роботи з Новоукраїнського, Олександрійського, Голованівського районів та міст Кропивницького, Знам’янки, Світловодська та Олександрії.

Цікавим був виступ Алєксеєвець Вікторії Саввични, заступника директора з навчально-виховної роботи Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі , її творчої групи , яка презентувала Проєкт «Міжрегіональний педагогічний майданчик формування м’яких навичок «Soft Skills» майбутніх кваліфікаційних робітників в освітньому середовищі закладів професійно  (професійно-технічної) освіти».

Арутюнян Олена Сергіївна закцентувала увагу присутніх на впровадженні   методики «самоорганізованого освітнього простору» (СООП), яка дає  можливість розвивати навички, актуальні у ХХІ ст.

Рудаківська Світлана Вікторівна  розповіла про особливості освітнього процесу у Київському міжнародному університеті, запросила до участі в інтелектуально-творчих проєктах ,  поділилася досвідом створення творчого простору «Лабораторія щастя», який об’єднав студентську та учнівську молодь. Участь у різноманітних  семінарах закладів освіти-партнерів КиМУ–це свідчення готовності до співпраці , обміну досвідом задля впровадження для здобувачів  можливості неперервної освіти.