Участь студентів КиМУ в Національному раунді Telders International Law Moot Court Competition

07.06.2021

Команда КиМУ у складі студентів Інституту міжнародних відносин спеціальності міжнародне право НІКІТА ЗУБЕНКО (3 курс), ОЛЕКСАНДР ХАЧАТУРЯН (2 курс), ОЛЬГА КОРОЛЬ (3 курс) і ОЛЕНА ГРИНЬОВА (2 курс) гідно представили університет на 44-му щорічному змаганні Telders Moot Court Competition - одному  з найпрестижніших міжнародних змаганнях правників, які проходили протягом 7-12 червня в форматі онлайн в місті Гаага, Нідерланди. Тренер команди -  к.ю.н., завідуючий кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КиМУ – Юрій Ільдарович Усманов.

Цьогоріч у змаганні взяли участь близько 32 команд з усієї Європи.

Конкурс з міжнародного права імені Бена Телдерса був заснований у 1977 році і вважається найпрестижнішим конкурсом із судових дебатів з міжнародного права у Європі.

За правилами конкурсу міжнародний раунд складається з двох частин - письмової та усної. Спочатку команди знайомляться зі справою, в основі якої - вигаданий міждержавний спір, який передається на розгляд до Міжнародного суду ООН. Після ознайомлення зі справою, кожній команді необхідно представити два меморандуми (письмових аргументи) від імені позивача та відповідача, а також взяти участь у двох судових засіданнях.

Цього року судові дебати точилися навколо питань про джерела міжнародного права (чи містять в собі односторонні заяви міжнародні зобов’язання), право міжнародних договорів і міжнародної відповідальності (порушення міжнародних договорів, питання про імунітети посадових осіб держави), а також міжнародне інвестиційне право (питання експропріації майна).

Вітаємо команду студентів КиМУ з прекрасним виступом і бажаємо їм подальших перемог!

27 11/2021
Зустріч