Участь органів студентського парламенту в обговоренні питань освітнього процесу на стоматологічному факультеті

27.10.2021

27 жовтня 2021 року представники студентського самоврядування КиМУ взяли участь в обговоренні питань освітнього процесу на стоматологічному факультеті.

Організатори зустрічі – професор Ступницький Р. М. (декан стоматологічного факультету) та Злата Гуцуляк (в.о. голови Студентського парламенту).

У зустрічі взяли участь науково-педагогічні працівники факультету та студенти спеціальності "Стоматологія".

Серед головних напрямків обговорення – пропозиції щодо контролю за якістю освітнього процесу, підвищення ролі академічної мобільності, обговорення проєктів моніторингу та внесення пропозицій до освітньої програми.

22 12/2021
Майстер-клас Ігора Лоссовського