Участь органів студентського парламенту в обговоренні питань освітнього процесу на фармацевтичному факультеті

20.09.2021

20 вересня 2021 року представники студентського самоврядування КиМУ взяли участь в обговоренні питань освітнього процесу на фармацевтичному факультеті.

Організатори зустрічі – доцент Шостак Л.Г. (декан фармацевтичного факультету) та Злата Гуцуляк (в.о. голови Студентського парламенту).

У зустрічі взяли участь науково-педагогічні працівники факультету та студенти спеціальності "Фармація, промислова фармація".

Серед головних напрямків обговорення – пропозиції щодо контролю за якістю освітнього процесу, підвищення ролі академічної мобільності, обговорення проєктів моніторингу та внесення пропозицій до освітньої програми.

На завершення науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти привітали один одного з днем фармацевта.

22 12/2021
Майстер-клас Ігора Лоссовського