Участь кафедри будівництва та архітектури КиМУ у другому міжнародному BIM-форумі

30.11.2021

Другий Міжнародний ВІМ-форум "BIM2UKRAINE. STEP2"  – головний вказівник у процесі цифровізації в будівництві, на якому 30 листопада 2021 року відбувся важливий обмін досвідом, набутим за останні роки у  провідних організаціях галузі. На заході виступили представники Уряду та Верховної Ради України. Завідувачка кафедри будівництва та архітектури, кандидат архітектури Чемакіна О.В. на запрошення стейкхолдера, директора ТОВ ЛІРА-САПР, професора Барабаш М.С. отримала нагоду стати учасником форуму та підтримати виступ і презентацію її команди серед десяти  виступів із найактуальніших питань застосування цифрових технологій на всіх етапах реалізації будівельних проєктів.

Насичена програма цьогорічного ВІМ-форуму була присвячена новаціям, які чекають на сферу будівництва та архітектури, тому  надзвичайно важливо було взяти участь в обговоренні майбутнього галузі для активного реагування в освітній сфері, адже освітні програми підготовки фахівців для архітектури та будівництва мають передбачати  опанування основними аспектами роботи у  ВІМ проєктуванні, найновіші можливості та інструменти, що дають змогу створювати насправді прозорі, якісні та надійні проєкти.

Головним підсумком участі у форумі для науково-педагогічних працівників кафедри будівництва та архітектури є актуалізація програми запланованої 11 лютого 2022 року Міжнародної науково-практичної конференції «Інформатизація архітектурно-дизайнерської освіти в умовах сталого розвитку».

22 10/2022
Зустріч