Традиційна XXII Всеукраїнська олімпіада КиМУ

27.11.2021

27 листопада 2021 року відбулася традиційна  XXII Всеукраїнська олімпіада.  Незважаючи на пандемію і карантинні обмеження, учасниками став  351 учень  8-11 класів із усіх куточків України: Києва і Київської області, Житомира, Запоріжжя, Кропивницького і Кіровоградської області, Могилів-Подільського, Тульчина, Павлограда та інших міст.   Олімпіаду було проведено  у змішаному форматі. Охочі виконували задання в Університеті, а ті, хто не зміг приїхати, в режимі онлайн.

Модератором урочистої частини  стала проректор з доуніверситетської  підготовки – Рудаківська Світлана Вікторівна. Перед початком олімпіади відбулось онлайн-включення керівників закладів освіти і представників структурних підрозділів Університету, які звернулися до учасників олімпіади з привітаннями та побажаннями успіху , адже перемога полягає не тільки у перемозі над кимось, а, в першу чергу, над собою.  Олімпіада є виявом глибини знань, інтелекту, культури, а також і сили духу, подолання невпевненості та сором’язливості.

Завідувач кафедрою слов'янської філології та загального мовознавства Кузьміч Оксана Анатоліївна щиро привітала учасників олімпіади. Вона згадала теплими словами Івана Пилиповича Ющука – видатного мовознавця сучасності, який багато років очолював журі олімпіади КиМУ. Побажала продовжувати традиції  олімпійського руху: головне – не перемога, а участь!

Під час проведення Дня відкритих дверей до слів привітання і палких побажань учасникам олімпіади приєдналися керівники структурних підрозділів, які коротко презентували свої спеціальності, порадили зробити свідомий вибір майбутньої професії: від вибору профільного предмету – до вибору майбутньої спеціальності! Обирайте Університет своєї мрії – Київський міжнародний університет!!!