Святкування Всесвітнього дня економіста на економічному факультеті

12.10.2021

Студенти економічного факультету та Коледжу КиМУ святкують Всесвітній день економіста різноманітними заходами, зокрема: екскурсія до Національного банку України, участь у Всеукраїнському студентському конкурсі LoNG-2021 (Погляд нового покоління): організаційна онлайн зустріч на тему «Блокчейн приходить в Україну» з закладами вищої освіти України та стейкхолдерами (Київська бізнес-школа, Спілка підприємців України, Асоціація «Блокчейн України», Міністерство цифрової трансформації України).

Мета цього свята – привернути увагу до економічної професії, місії, яку виконують представники цього фаху в розвитку суспільства.

Модератори: д.е.н., доц. Могилевська О.Ю., д.е.н., проф. Виноградчий В.І., к.е.н., доц. Нікітан Н.О.