Районний конкурс « Хвилина життя без насильства» на базі Київського міжнародного університету

13.12.2021

Відповідно до плану роботи управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на 2021 рік, у межах проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою підвищення обізнаності учнівської молоді та батьківської громадськості проблемами подолання різних видів насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, формування «нульової толерантності» до різних форм насильства 13 грудня 2021 року у режимі онлайн був проведений районний конкурс відеоробіт «Хвилина життя без насильства»  серед учнівської молоді віком 10-16 років на базі Київського міжнародного університету .

168 учнів 18 навчальних закладів Святошинського району взяли  участь у  конкурсі , який довів, що тема протидії насильству є актуальною для молоді, адже в сучасному світі ми, вчителі, дорослі, маємо допомогти учням виробляти і проявляти свідому громадянську позицію, відстоювати власні інтереси, самоповагу і не дозволяти принижувати власну гідність і захищати тих, хто відчуває на собі прояви грубості і насильства в тій чи іншій формі.

Конкурс оцінювало журі  у складі

Голова журі: Олексій Сукенніков – начальник управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Члени журі:

1. Лілія Ревуцька – начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  2. Ірина Масловська – головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  3. Катерина Добривечір – президент районної асоціації «Старшокласник» Святошинського району міста Києва.
  4. Світлана Рудаківська – проректор з доуніверситетської підготовки Київського міжнародного університету.
  5. Юлія Панфілова – директор юридичного інституту Київського міжнародного університету.
  6. Олексій Самойлов – директор інституту журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету.

Журі конкурсу визначало переможців за такими критеріями:

змістовність роботи, розкриття теми протидії насильству;

естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття;

артистичність та творчі здібності учнів;

відповідність роботи заявленим вимогам.

Переможців  конкурсу було нагороджено дипломами  Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та дипломами і номінаціями від Київського міжнародного університету:

ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ:

• Команду спеціалізованої школи № 76 ім. Олеся Гончара
  • Команду районної асоціації "Старшокласник

ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ:

• Команду спеціалізованої школи № 40
  • Команду СЗШ  № 162
  • Команди спеціалізованої школи № 304
  • Команду СЗШ № 206 імені Леся Курбаса

Дипломом ІІІ ступеня:

• Команду спеціалізованої школи № 131
  • Команду СЗШ № 215
  • Команду спеціалізованої школи № 200

НОМІНАЦІЇ

Естетичність відеороботи та  емоційність у розкритті теми:

• Команду  9 -А класу Спеціалізованої школи № 304
  • Команду «Еверест» СЗШ № 13

Вдала операторська робота  та Згуртованість колективу:

• Команду спеціалізованої школи № 197
  • Команду СЗШ № 297
  • Команду СЗШ № 35
  • Команду спеціалізованої школи № 200

Цікава ідея та  Відповідність заявленим вимогам:

• Команду СЗШ № 235
  • Команду ліцею «ЕКО» № 198
  • Команду  9 -Г класу Спеціалізованої школи № 304

Вдале та яскраве розкриття теми  :

• Команду спеціалізованої школи № 317
  • Команду СЗШ № 281

Яскраве вираження громадянської позиції та Свідома громадянська позиція:

• Команду  роботи «Країна моїх прав» Спеціалізованої школи № 304
  • Команду гімназії  № 287.

Дипломи дають знижки в оплаті за навчання у розмірі :

Диплом I ступеня-20 % ,диплом  II ступеня-15% і диплом III ступеня-10 %/.

Щиро вітаємо переможців і призерів  районного конкурсу!

Обирайте КиМУ-Університет своєї мрії!

26 02/2022
Зустріч