Програма «Школа-КиМУ-партнери в освіті» у дії!

22.11.2021

22 листопада 2021 року у режимі онлайн відбулася зустріч керівництва  Київського міжнародного університету з заступниками директорів закладів середньої освіти м. Могилів-Подільського  Вінницької області (було представлено 8 ЗСО 1-3 ступенів і 5 ЗСО 1-2 ступенів)

Модератори зустрічі: директор Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти м. Могилів-Подільський  Єкименко Геннадій Миколайович і проректор Київського міжнародного університету з доуніверситетської підготовки Рудаківська Світлана Вікторівна.

З привітаннями до присутніх звернулися Мартиненко  Світлана Миколаївна – проректор з науково-педагогічної діяльності, Данченко Тетяна Володимирівна – проректор з навчально-виховної роботи, Сініченко Сергій Володимирович – декан факультету інформаційних технологій, Самойлов Олексій Федорович – директор Інституту журналістики,кіно і телебачення.

Під час онлайн-зустрічі було презентовано інтелектуально - творчі програми і конкурси для талановитої молоді : Олімпіаду XXII, конкурси «Золотий перетин» та «Зіркові барви». З метою отримання більш детальної інформації щодо  структури та особливостей освітнього процесу в  КиМУ було рекомендовано ознайомитися із сайтом Університету та творчими студентськими програмами: «Студентський квиток» та газету «PS+».

Директор Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу Заячковський Володимир Михайлович запросив також учнів закладів середньої  освіти  міста взяти участь у творчих конкурсах, які проводяться на базі закладу.

Онлайн-зустріч об’єднала зусилля  закладів середньої освіти, коледжу і Університету в тріаду партнерів в освіті!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

27 11/2021
Зустріч