Профорієнтаційна лекція стейкхолдера в Навчально-науковому юридичному інституті КиМУ

16.02.2021

Важливим моментом під час підготовки студентів та здобувачів до трудової діяльності є сподівання роботодавця. Наші уявлення про «ідеального кандидата» чи «ідеального роботодавця», якими б правильними вони не були, повсякчасно змінюються. А тому взаємодія з роботодавцем, дослідження тенденцій мінливого ринку, коригування спільних зусиль із підготовки студентів та здобувачів є основними складовими роботи кафедр Навчально-наукового юридичного інституту КиМУ.

16 лютого 2021 року відбулася зустріч з Завідувачем сектору комунікації з громадськістю Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Скрипник Оксаною Миколаївною.

 «Стейкхолдер сьогодні дуже зацікавлений у налагодженні контакту зі здобувачами освіти, потенційними кандидатами на вакантні посади, які у майбутньому можуть стати рушійною силою та джерелом інновацій у розбудові правової держави. Стейкхолдер готовий у діалозі з Університетом розвивати та навчати фахівців, які після закінчення навчання вже будуть адаптовані до робочого процесу, роботи в команді та з розвиненими лідерськими якостями і відповідальністю» – зазначила Скипник Оксана на зустрічі зі здобувачами вищої освіти третього (PhD) рівня.

Варто зазначити, що Оксана Миколаївна навчалась в магістратурі КиМУ за спеціальністю 081 Право та продовжує підтримувати тісні зв’язки з рідною Аlma mater.

Учасник заходу отримали багато позитивних вражень і почули вичерпні відповіді на свої запитання.