Підписання угоди про співпрацю в сфері вищої освіти і науки, післядипломної освіти

12.10.2021

12 жовтня 2021 року Київський міжнародний університет в особі президента Хачатуряна Хачатура Володимировича  та MMG Dental Clinic в особі Маціея Гочевскі заключили угоду про співпрацю в сфері вищої освіти і науки, післядипломної освіти. Метою угоди є спільне виконання зазначених наукових проєктів на основі використання різноманітних методів лікування, підходів, враховуючи досвід і можливості двох сторін, а також налагодження наукової та практичної співпраці в сфері освіти і науки.

Така співпраця передбачає академічний обмін науково-педагогічними працівниками, докторантами, магістрантами і студентами, проведення спільних науково-дослідних програм у контексті досліджуваної тематики, проходження стажування і професійних практик тощо.

Урочистим було також вручення почесного звання професора ПЗВО «Київський міжнародний університет» Маціею Мечислава Гочевскі (Maciej Goczewski) доктору філософії та директору MMG Dental Clinic, Прущ-Гданський.