Екскурсія студентів-журналістів на «Радіо Свобода»

11.10.2021

11 жовтня 2021 року студентки Фахового коледжу та ННІ журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету завітали в гості до редакції Київського бюро Радіо Свобода. Разом із завідувачкою кафедри соціальних комунікацій Валентиною Козак майбутні фахівці ознайомились із особливостями роботи однієї з найвідоміших редакцій . Екскурсію сучасною редакцією та екскурс в історію ЗМІ організувала керівник Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова.

«Радіо Свобода» вже понад семидесяти років об‘єднує журналістів із різних куточків світу. В редакції Київського бюро створюються програми «Схеми: корупція в деталях», «Суботнє інтерв’ю», проєкти про реалії Донбасу і Криму. У «серці редакції», ньюзрумі, студенти дізнались про історію «Свободи», особливості контенту, методику його створення в конвергентній редакції, зазирнули до студій звукозапису, а ще поспілкувались із фахівцями цього ЗМІ. Приємною несподіванкою стала зустріч із фотографом, військовим кореспондентом Андрієм Дубчаком. Він не тільки порадив студентам цікаві ресурси для навчання, а й пообіцяв знайти час, щоб прийти до КиМУ і поділитися досвідом створення фоторепортажу. Керівник Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова запросила студентів-журналістів на практику. «Головне – чітко пояснити в мотиваційному листі, чого саме ви хотіли б навчитись. Ніколи не відправляйте шаблонні мотиваційні листи з однаковим формулювання в різні медіа», –  порадила редакторка.

Варто зазначити, що це не перший візит студентів КиМУ до «Радіо Свобода». Редакція Київського бюро – одна з найбільш відкритих. Журналісти й редактори, до яких доводилося звертатись щодо майстер-класів, відкритих лекцій, проведення практики для студентів, не відмовляли жодного разу. Студенти, яким випадала нагода потрапити в редакційне середовище «Свободи», були зовсім не проти повернутися туди знову. Впродовж останніх кількох років зі студентами Фахового коледжу та ННІ журналістики. кіно і телебачення КиМУ спілкувались Інна Кузнецова, Ірина Штогрін, Станіслав Асєєв, Олександр Демченко. Сподіваємось на плідну співпрацю й надалі!