Підписання угод про співпрацю у сфері вищої освіти і науки та фахової передвищої освіти

28.10.2021

28 жовтня 2021 року у Київському міжнародному університеті відбулася робоча зустріч із Заячковським Володимиром Михайловичем. директором державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж».

Метою зустрічі було налагодження співпраці між закладами-партнерами.

Під час підписання угоди були присутні проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., проректор з науково-педагогічної роботи, професор Мартиненко С.М., декан факультету інформаційних технологій, доцент Сініченко С.В., декан факультету будівництва та архітектури доцент Бутик М.В.

Співробітництво закладів передбачає реалізацію спільних науково-дослідницьких програм, заходів профорієнтаційного спрямування тощо.

Візит Заячковського Володимира Михайловича до Київського міжнародного університету сприятиме в подальшому розвитку партнерських стосунків між викладачами та студентами, академічній мобільності та реалізації спільних освітніх програм на основі інноваційних практик.