Перемога факультету музичного мистецтва у ХХ Міжнародному телевізійному пісенному фестивалі «Прем’єра пісні»

16.05.2021

16 травня 2021 року у МЦКМ «Жовтневий палац» відбувся ХХ Міжнародний телевізійний пісенний фестиваль «Прем’єра пісні». Засновником є президент ТРК Чорноморська Є. Б. Каленський та Народний артист України М. І. Гаденко.

Студенти факультету музичного мистецтва Київського міжнародного університету на чолі з деканом, заслуженим артистом естрадного мистецтва України Кочержуком Денисом Васильовичем підкорюють нові творчі вершини, перемагаючи у телевізійних проектах.

Таким чином: переможцями ХХ Міжнародного телевізійного пісенного фестивалю «Прем’єра пісні» стали у МЦКМ «Жовтневий палац»: декан факультету музичного мистецтва, заслужений артист естрадного мистецтва України – Кочержук Денис Васильович, з піснею «Долина вітру» і студентка 3 курсу – Пшебильська Влада Андріївна з авторським музичним твором «Старт».

Вітаємо і зичимо подальших творчих перемог у нових конкурсах і фестивалях!

08 06/2021
22 05/2021