Круглий стіл «Дистанційна освіта в умовах пандемії: проблеми, перспективи, досвід»

25.02.2021

25 лютого 2021 року Навчально-науковий інститут лінгвістики та психології та Центр німецької мови та культури КиМУ провели круглий стіл «Дистанційна освіта в умовах пандемії: проблеми, перспективи, досвід»

Організатори заходу: директор Інституту лінгвістики та психології к.філол.н., проф. Нагачевська Олена Олександрівна, доцент кафедри германських мов і перекладу Борисенко Юрій Анатолійович і Йоганн Аман, керівник австрійсько-українського освітнього проекту «Міжкультурна народна школа» (Австрія). Робоча мова – німецька.

У дискусії взяли участь студенти 3 курсу спеціальності «Переклад» Київського міжнародного університету. Серед зарубіжних гостей був лектор із Німеччини, професор Гайдельберзького університету Норберт Мюллер.

Під час роботи круглого столу обговорювались основні складнощі організації та проведення занять в онлайн форматі. Студенти обмінялись думками з носіями мови щодо переваг та недоліків дистанційного навчання в Україні та ставили багато запитань гостям круглого столу.

Професори Норберт Мюллер та Йоганн Аман поділилися зі студентами багаторічним досвідом організації системи дистанційного навчання в німецьких та австрійських університетах, що дозволило гідно прийняти виклики сьогодення і ефективно організувати освітній процес у дистанційному форматі.

Гості подякували студентам за активну участь у роботі круглого столу та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

08 06/2021
22 05/2021