День відкритих дверей у КиМУ

27.02.2021

Як обрати вищий навчальний заклад своєї мрії? Як вибрати улюблену спеціальність? Який алгоритм підготовки до ЗНО?   Які новації вступної кампанії 2021?

Ці та інші запитання були предметом обговорення на дні відкритих дверей 27 лютого 2021 року, який відбувся у змішаному форматі – на платформі ZOOM  та безпосередньо – у музеї КиМУ.

Модератором зустрічі була Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор з питань доуніверситетської підготовки.

У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів: директори інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр.

Нагачевська О.О., директор Інституту лінгвістики і психології,  Виноградчий В.І., декан економічного  факультету , Самойлов О.Ф., директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, Сініченко С.В., декан факультету інформаційних технологій, Усманов Ю.І., зав. кафедрою міжнародного права, Бісюк О.С., зав. каф. публічноправових дисциплін, Чемакіна О.В., зав. каф. будівництва та архітектури  поінформували майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків про особливості навчання в Київському міжнародному університеті та коледжі КиМУ, відповідно кожної спеціальності, відповіли на питання щодо матеріально-технічної бази, вказали на наявність унікальних структур, як стоматологічна та університетська клініки, можливості  двомовного навчання, виробничої практики, варіантів кар’єрного зростання тощо.

Рудаківська С.В., проректор з питань доуніверситетської підготовки, розповіла про особливості вступної кампанії 2021, можливості приєднатися до підготовчого відділення КиМУ, програм творчого конкурсу на спеціальності: сценічне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво та виробництво, музичне мистецтво, архітектуру та стоматологію.

Учасники заходу обмінялися позитивними  враженнями щодо знайомства з КиМУ, атмосферою відкритості та прозорості, схвально відгукнулися щодо переваг та перемог  КиМУ в освітньому просторі України.