Клуб «Майбутній юрист» у межах проєкту «Школа-КиМУ-партнери в освіті»

24.11.2021

Для освітніх закладів-партнерів Київського міжнародного університету  в межах проєкту «Школа-КиМУ-партнери в освіті» у форматі онлайн розпочалася серія засідань клубу «Майбутній юрист».

Клуб «Майбутній юрист» створений з метою поширення правових знань, правової обізнаності як підґрунтя свідомої громадської позиції учнівської аудиторії. Правовий клуб сприяє формуванню почуття патріотизму, національної свідомості та толерантності, загальнолюдських цінностей, має на меті підняття рівня правової культури та здатності учнів до практичного застосування правових знань для захисту власних інтересів та інтересів оточуючих.

24 листопада 2021 року з онлайн – лекцією на тему: «Захист прав школяра» виступила Бісюк Олена Сергіївна, канд. юридичних наук, доцент, завідувач кафедри публічноправових дисциплін Навчально-наукового юридичного інституту Київського міжнародного університету. Модераторами заходу були: Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор з доуніверситетської підготовки, канд. філософських наук, проф. КиМУ; Панфілова Юлія Михайлівна, директор Навчально-наукового юридичного інституту Київського міжнародного університету, канд. юридичних наук, доцент, проф. КиМУ.

Саме такі лекції покликані підвищити правову компетентність молоді, закласти основи правових поглядів і переконань, готувати до участі в олімпіадах і конкурсах з правознавства, проводити профорієнтацію.

Учасники заходу змогли виробити власний погляд на розвиток суспільство у правовому вимірі, набули знання про забезпечення розвитку особистості, здатної усвідомлювати свої права як людини, громадянина, держави, знати та вміти переконливо їх відстоювати.