День Канівського коледжу культури і мистецтв у КиМУ

07.10.2021

07 жовтня 2021 року в Київському міжнародному університеті відбувся День Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. Під час візиту студенти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», викладачі циклової комісії поспілкувалися з проректором з науково-педагогічної діяльності університету, д.пед.наук, професором Світланою Миколаївною Мартиненко і та проректором з доуніверситетської підготовки, к.філософ.наук, професором Рудаківською Світланою Вікторівною. Здобувачі освіти дізналися про умови вступу до Університету, а також зустрілися з директором Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення, к.і.н., доцентом Олексієм Федоровичем Самойловим і заступником директора, Заслуженим діячем мистецтв України, професором Віктором Івановичем Дерюгіним.

Під час зустрічі гості з Канева ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, оглянули спеціалізовані кабінети і студії.

Після завершення зустрічі студенти отримали сертифікати, що надають їм пільги під час вступу до Київського міжнародного університету, а також  інформаційні буклети про освітні програми за якими здійснюється професійна підготовка.

Дякуємо гостям із Канева за візит і чекаємо їх уже наступного року в складі студентів Київського міжнародного університету!

27 11/2021
Зустріч