Участь студентки фармацевтичного факультету в 81 Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів з міжнародною участю "Сучасні аспекти медицини та фармації - 2021"

16.04.2021

16 квітня 2021 року відбулась 81 всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з міжнародною участю, яка була організована  Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького державного медичного університету, на платформі Microsoft Teams.

Уницька Анастасія, здобувач вищої освіти фармацевтичного факультету КиМУ прийняла  участь в он-лайн секційному засіданні «Розробка та створення нових лікарських засобів, стандартизація лікарських препаратів, фітохімія, медична і фармацевтична інформатика, фармацевтичний менеджмент» та представила презентацію й доповідь: «РЕЗУЛЬТАТИ ЧАСТОТНОГО АНАЛІЗУ ЛІКАРСЬКИХ ПРИЗНАЧЕНЬ ХВОРИМ З КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ (COVID-19)» (науковий керівник доц. Гетало О.В.), в якій були наведені результати дослідження, що проводились в межах теми магістерської роботи.

Під час обговорення результатів секційного засідання було відзначено, як позитивний результат, участь у конференції не тільки здобувачів вищої освіти  державних навчальних закладів, а й участь представників приватних навчальних закладів, та висловлено побажання подальшої продуктивної співпраці.

З особистих вражень Анастасія зауважила, що «участь у конференції – це впевнений крок по сходинках до захисту магістерської роботи, який придає впевненості в собі. А також гарний привід ознайомитися з іншими напрямами досліджень, що проводять здобувачі вищої освіти різних регіонів України. Приємно усвідомлювати, що ти долучився до когорти дослідників, та зробив свій маленький внесок в дослідження актуальних питань сьогодення»

11 12/2021
Зустріч