Зустріч посла Пакистану з керівництвом КиМУ

10.02.2020

10 лютого 2020 року Київський міжнародний університет відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні пан Захід Мубашір Шейх, заступник посла пан Зеб Алам Хан і мали зустріч з його президентом професором Хачатуряном Х.В., професором Тіменко І.В. (проректор), Гуляйченко В.А. (керівник відділу по роботі з іноземними студентами), доцентом Кефелі-Яновською О.І.(керівник відділу медичної освіти та лікувальної справи).

Під час зустрічі були обговорені перспективи наукового та освітнього співробітництва, студентських обмінів, збільшення контингенту студентів із Пакистану у КиМУ, зокрема на медичні спеціальності: медицина, стоматологія, фармація.

Гості познайомилися з історією створення Київського міжнародного університету, відвідали навчальні та спеціалізовані кабінети, зокрема університетську клініку, де мали змогу спілкування з керівництвом клініки (доцент Кеян Д.М.) та деканом стоматологічного факультету (професор Ступницький Р.М.).

Посол та керівництво університету домовилися про налагодження більш плідної співпраці у підготовці медичних фахівців у КиМУ адже дипломи Київського міжнародного університету визнаються у Пакистані і висловили впевненість, що кількість пакистанських студентів у КиМУ буде збільшуватись.