Змішана форма навчання в Київському міжнародному університеті

16.11.2020

Для організації навчальних занять в умовах карантинних обмежень використовуються різноманітні технології електронного навчання — хмарні платформи організації відео зв’язку (Zoom, GoogleMeet, Microsoft Teams тощо).

Лекційні заняття відбуваються в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom згідно з розкладом. indz.kymu.edu.ua

Семінарські, практичні та лабораторні заняття з кожної навчальної дисципліни проводяться згідно з розкладом в офлайн-режимі в аудиторіях Університету з урахуванням карантинних обмежень (соціальна дистанція, масковий режим, температурний скринінг тощо) згідно з розкладом. indz.kymu.edu.ua

Під час формування розкладу для всіх навчально-наукових інститутів, факультетів і Коледжу КиМУ дотримуємось таких правил (понеділок—п’ятниця):

• Два-три дні офлайн — проведення занять в аудиторіях Університету;
  • Три-два дні онлайн —проведення занять з використанням платформи Zoom

Для уніфікованого підходу проведення онлайн занять використовується платформа Zoom, ID викладачів знаходяться на сайті університету indz.kymu.edu.ua/ID.pdf

Консультації викладачів відбуваються в змішаному режимі (перебування в аудиторії Університету та одночасне підключення до Zoom конференції) за графіком консультацій.

У разі погіршення епідемічної ситуації і заборони відвідування студентами закладів вищої освіти, офлайн-заняття переводяться з аудиторій Університету в онлайн-режим з використанням хмарних сервісів організації відео зв’язку за розкладом.