Випускний освітній марафон - 2020!

03.07.2020

Щороку наприкінці червня в актовій залі КиМУ відбувається урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам та магістрам. Проте цього року весь світ зіткнувся з пандемією вірусу COVID-19, яка змінила наше життя.

Тому, з 30 червня по 03 липня 2020 року ми провели випускний освітній марафон, який проходив з дотриманням усіх норм і вимог, передбачених карантином.

Першими відкрили марафон - Навчально-науковий юридичний інститут. Далі естафету перейняли випускники ННІ міжнародних відносин, послідовниками стали випускники факультетів: стоматологічного, фармацевтичного, будівництва та архітектури, економічного, інформаційних технологій; інститути: лінгвістики та психології, журналістики, кіно і телебачення. А завершили марафон випускники Iнституту театрального мистецтва та наймолодші – Коледжу КиМУ.

Керівники структурних підрозділів, при врученні дипломів, побажали здійснення мрій, знайти справу свого життя, власних звершень і досягнень. 430 випускників КиМУ з права, міжнародного права, міжнародних та міжнародних економічних відносин, туризму, журналістики, аудіовізуального, сценічного мистецтва, психології, філології, фармації, стоматології, комп'ютерних наук, будівництва та архітектури, економіки, менеджменту та публічного управління отримали дипломи про повну вищу освіту, серед яких 6 були нагороджені медалями та дипломами «Гордість університету».

Дорогі випускники!
Ось і пролетіли ваші незабутні студентські роки!
Бажаємо вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал,
який супроводжував вас протягом всіх років навчання у вашій Alma Mater!
Ставте собі великі цілі та не бійтеся складних завдань,
щастя вам, здоров’я, любові!

31 10/2020
Зустріч