Перший випуск магістрів в Університеті зі спеціальності Стоматологія

30.06.2020

30 червня в Київському міжнародному університеті 14 випускників-стоматологів уперше в Україні отримали дипломи магістрів.

Гордість кожного закладу вищої освіти є його випускники. За традицією, в КиМУ кращі випускники нагороджуються дипломом і медаллю «Гордість університету». Цього року до Гордості університету приєдналася й випускниця Стоматологічного факультету – Школьна Дар’я.

Шановні випускники!
Ви подолали дуже важливий рубіж життя, і сьогодні Університет проводжає вас
в довгу і цікаву дорогу професійного зростання.
Ваш диплом лікаря-стоматолога є перепусткою у це життя,
він дасть змогу реалізувати ваші мрії!

Цьому святу передувало складання ліцензованого іспиту КРОК 2 та підсумкової атестації у формі об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ). Іспит перевіряє готовність випускника до провадження професійної діяльності, відповідно до вимог стандарту вищої освіти.

Проходячи 12 станцій випускники повинні були продемонструвати мануальні навички отримані впродовж навчання. Студенти складали іспит з 4 фахових дисциплін: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, стоматологія дитячого віку.

Студенти впоралися із завданнями і успішно склали іспит, високий рівень практичної та теоретичної підготовки з оцінкою відмінно отримали: Савицький Володимир, Школьна Дар’я, Цимбалюк Марія, Антонюк Артур.

Попереду у вас самостійне, доросле життя у професії лікаря,
яке передбачає велику відповідальність за долю і життя пацієнтів.
Віримо, що студентські роки у вашій Alma mater
збережуться у вас на все життя.
Завжди високо несіть звання випускника
Київського міжнародного університету!
Ласкаво просимо в професію!

06 06/2020
11 03/2020