Святкування Дня фармацевта в КиМУ

22.09.2020

22 вересня 2020 року фармацевти Університету та Коледжу КиМУ відзначили День фармацевтичного працівника та Всесвітній день фармацевта.

Організатори – доценти Шостак Л.Г. (декан, канд.фарм.наук) та Гетало О.В. (завідувач кафедри фармації, канд.фарм.наук).

Святкування пройшли з дотриманням карантинних норм та правил. Студенти організували флешмоб перед головним корпусом університету та весело привітали всіх студентів і викладачів університету зі святом.

В музеї КиМУ декан факультету доцент Шостак Л.Г. відзначила грамотами 18 студентів спеціальності «Фармація, промислова фармація» фармацевтичного факультету та Коледжу КиМУ за активну участь в громадському житті.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!
Нехай же і вам життя дарує здоров’я, спокій та добробут, тепло і щастя в домівках!

День фармацевтичного працівника встановлено Указом Президента України № 1128/99 від 07.09.1999 р. У третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників цієї галузі святкують своє професійне свято. Цього року ми святкуємо 21-у річницю Дня фармацевтичного працівника України.

Всесвітній день фармацевта був заснований Радою FIP на Всесвітньому конгресі фармації і фармацевтичної науки (World Congress of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences) в 2009 році в Стамбулі, Туреччина. Вибір припав на 25 вересня через те, що в цей день в 1912 році була заснована FIP.

Міжнародна фармацевтична федерація (International Pharmaceutical Federation - FIP) є ​​глобальною федерацією національних асоціацій фармацевтів і фармацевтичних науковців, а також єдиним офіційним представником - партнером фармацевтичного професійного співтовариства у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

За допомогою 140 організацій - членів FIP представляє інтереси понад 4 млн. фармацевтів-практиків і фармацевтичних науковців з усього світу.

Студенти нашого університету та викладачі (спеціальності «Фармація») є членами Громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата».

29 вересня 2015 р. у Дюссельдорфі, Німеччина, напередодні роботи 75-го Всесвітнього конгресу з фармації та фармацевтичних наук Міжнародної фармацевтичної федерації (International Pharmaceutical Federation — FIP), рішенням Ради FIP громадську організацію «Всеукраїнська фармацевтична палата» було прийнято до лав FIP у якості постійного організаційного члена.

«Трансформація глобального здоров’я» — тема цьогорічного Всесвітнього дня фармацевта, яку за традицією оголошує Міжнародна фармацевтична федерація (International Pharmaceutical Federation — FIP). Це особливо своєчасно, оскільки ми всі стикаємося з проблемами пандемії COVID-19.Цього року ми відзначаємо наш 10-й Всесвітній день фармацевта.

08 06/2021
22 05/2021