П'єса «Весілля Фігаро» - відгуки студентів

03.03.2020

3 березня 2020 року, студенти Київського міжнародного університету, спеціальності «міжнародні відносини» разом із доцентом Крупенею І.М. (завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму) відвідали Драматичний театр ім. Івана Франка, комедію  за мотивами п'єси Бомарше «Весілля Фігаро».

У спектаклі взяли участь відомі українські актори, заслужені артисти України, зокрема: Заслужена артистка України Ксенія Баша у ролі Сюзанни, народний артист України Остап Ступка у ролі Фігаро, народний артист України Олексій Богданович у ролі графа Альмавіва.

Події вистави відбуваються в сучасності, закручуються навколо родини дипломата (Графа і Графині Альмавіва). Режисер вдало переніс події твору 18 століття на сьогодення. Гра акторів справила незабутнє враження на глядачів своєю легкістю і професіоналізмом. Актори відмінно відіграли своїх персонажів, добре розкривши риси їхніх характерів.

Студенти отримали багато позитиву від прекрасної гри акторів,  з задоволенням відмітили користь від подібних заходів для свого особистісного і фахового розвитку, адже дипломат ‒ людина всебічно обізнана, культурна і ерудована.

08 06/2021
22 05/2021